Serwis sprzętu komputerowego

Oprócz napraw usterek w sprzęcie komputerowym oferujemy również serwis sprzętu, polegający na przyspieszaniu działania komputerów (zmiana rodzaju dysku na szybkie dyski SSD, dołożenie pamięci RAM, optymalizacji ustawień systemowych).
Zajmujemy się również odwirusowaniem laptopów i komputerów oraz doradztwem w zakresie systemów antywirusowych zabezpieczających urządzenia przez infekcjami wirusów i trojanów, zwłaszcza w dobie bankowości internetowej.

Równie ważną kwestią pozostaje regularne czyszczenie urządzeń, gdyż podwyższona temperatura podzespołów elektronicznych przyczynia się do częstszych awarii a zbierający się kurz utrudnia odprowadzanie ciepła.
Regularny serwis układów chłodzenia laptopów i komputerów oraz wymiana past termo-przewodzących może znacznie ograniczyć koszty eksploatacji sprzętu, gdyż zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

Jeżeli chcą Państwo sformatować dysk komputera, gdyż sprzedajecie go lub po prostu zależy Wam aby odświeżyć system operacyjny, chętnie pomożemy również w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu.

Gamma Computer

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest Gamma Computer S.C., ul. Rynkowa 104, 62-081 Przeźmierowo. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysłanie wiadomości jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.